Nastavno osoblje

Aleksandar Gračanac

agracanac@unionnikolatesla.edu.rs

Aleksandar Milajić

amilajicamilajic@unionnikolatesla.edu.rs

Aleksandar Pavić

apavic@unionnikolatesla.edu.rs

Bojana Drasković

bdraskovic@unionnikolatesla.edu.rs

Boško Damjanović

bdamjanovic@unionnikolatesla.edu.rs

Danijela Anđelković

dandjelkovic@unionnikolatesla.edu.rs

Dejan Beljaković

dbeljakovic@unionnikolatesla.edu.rs

Desanka Šulić

dsulic@unionnikolatesla.edu.rs

Dragana Jaramaz

djaramaz@unionnikolatesla.edu.rs

Dragana Vasilski

dvasilski@unionnikolatesla.edu.rs

Dragan Gostović

d.gostovic@unionnikolatesla.edu.rs

Dragan Stanar

draganstanar@unionnikolatesla.edu.rs

Dragan Stević

dstevic@unionnikolatesla.edu.rs

Dubravka Mijuca

dmijuca@unionnikolatesla.edu.rs

Dušan Aničić

danicic@unionnikolatesla.edu.rs

Hadi Waisi

hwaisi@unionnikolatesla.edu.rs

Ilija Kajtez

ikajtez@unionnikolatesla.edu.rs

Ivana Petrović

ipetrovic@unionnikolatesla.edu.rs

Ivan Petrović

ivanpetrovic@unionnikolatesla.edu.rs

Ivan Šćepanović

iscepanovic@unionnikolatesla.edu.rs

Jasmina Perišić

jperisic@unionnikolatesla.edu.rs

Jugoslav Aničić

janicic@unionnikolatesla.edu.rs

Kosa Golić

kgolic@unionnikolatesla.edu.rs

Lejla Vujičić

lvujici@unionnikolatesla.edu.rs

Ljiljana Nikolic

ljnikolic@unionnikolatesla.edu.rs

Maja Izquierdo Todorović

mitodorovic@unionnikolatesla.edu.rs

Maja Vrbanac

mvrbanac@unionnikolatesla.edu.rs

Marina Bugarčić

mbugarcic@unionnikolatesla.edu.rs

Marina Ilić

milic@unionnikolatesla.edu.rs

Marina Milovanović

mmilovanovic@unionnikolatesla.edu.rs

Marta Brković

mbrkovic@unionnikolatesla.edu.rs

Milorad Komnenović

mkomnenovic@unionnikolatesla.edu.rs

Miloš Milovanović

milosmilovanovic@unionnikolatesla.edu.rs

Nataša Simić

nsimic@unionnikolatesla.edu.rs

Nebojša Lazetić

nlazetic@unionnikolatesla.edu.rs

Nebojša Zakić

nzakic@unionnikolatesla.edu.rs

Novica Staletović

nstaletovic@unionnikolatesla.edu.rs

Petronije Jevtić

pjevtic@unionnikolatesla.edu.rs

Predrag Milošević

pmilosevic@unionnikolatesla.edu.rs

Sanja Mrazovac Kurilić

smrazovac@unionnikolatesla.edu.rs

Slavko Božilović

sbozilovic@unionnikolatesla.edu.rs

Slobodan Anđelković

s.andjelkovic@unionnikolatesla.edu.rs

Smiljana Kotur

skotur@unionnikolatesla.edu.rs

Sokol Sokolović

ssokolovic@unionnikolatesla.edu.rs

Srđan Perišić

s.perisic@unionnikolatesla.edu.rs

Suzana Koprivica

skoprivica@unionnikolatesla.edu.rs

Vesna Pajić

vpajic@unionnikolatesla.edu.rs

Vesna Petrović

vpetrovic@unionnikolatesla.edu.rs

Violeta Talović

v.talovic@unionnikolatesla.edu.rs

Vladanka Presburger

vpresburger@unionnikolatesla.edu.rs

Zoran Krsmanović

zkrsmanovic@unionnikolatesla.edu.rs

Zorica Milovanović Jeknić

zmilovanovic@unionnikolatesla.edu.rs

NOVOSTI NA UNIVERZITETU

10.01.2020

Docentkinja sa našeg Departmana za Arhitekturu, Fakulteta za Graditeljski Mendžment Marta B..

DETALJNIJE

19.12.2019

Univerzitet Union Nikola Tesla i Beogradski sajam, u okviru saradnje organizovali su pred..

DETALJNIJE

19.12.2019

U utorak, 26.novembra 2019. godine, na Fakultetu za međunarodnu politiku i bezbednost, o..

DETALJNIJE

19.12.2019

 Nj. E. izraelska ambasadorka u Republici Srbiji, dr Alona Fišer Kam, održala je danas go..

DETALJNIJE