Nastavno osoblje

Aleksandar Gračanac

agracanac@unionnikolatesla.edu.rs

Aleksandar Milajić

amilajic@unionnikolatesla.edu.rs

Aleksandar Pavić

apavic@unionnikolatesla.edu.rs

Biljana Spalević

bspalevic@unionnikolatesla.edu.rs

Bojana Drasković

bdraskovic@unionnikolatesla.edu.rs

Boško Damjanović

bdamjanovic@unionnikolatesla.edu.rs

Damnjan Radosavljevic

dradosavljevic@unionnikolatesla.edu.rs

Danijela Anđelković

dandjelkovic@unionnikolatesla.edu.rs

Dejan Beljaković

dbeljakovic@unionnikolatesla.edu.rs

Desanka Šulić

dsulic@unionnikolatesla.edu.rs

Dragan Gostović

d.gostovic@unionnikolatesla.edu.rs

Dragan Stanar

draganstanar@unionnikolatesla.edu.rs

Dragana Dudić

ddudic@unionnikolatesla.edu.rs

Dragana Jaramaz

djaramaz@unionnikolatesla.edu.rs

Dragana Vasilski

dvasilski@unionnikolatesla.edu.rs

Dubravka Mijuca

dmijuca@unionnikolatesla.edu.rs

Dušan Aničić

danicic@unionnikolatesla.edu.rs

Edvard Jakopin

ejakopin@unionnikolatesla.edu.rs

Hadi Waisi

hwaisi@unionnikolatesla.edu.rs

Ilija Kajtez

ikajtez@unionnikolatesla.edu.rs

Ivan Petrović

ivanpetrovic@unionnikolatesla.edu.rs

Ivan Šćepanović

iscepanovic@unionnikolatesla.edu.rs

Ivana Petrović

ipetrovic@unionnikolatesla.edu.rs

Jasmina Perišić

jperisic@unionnikolatesla.edu.rs

Jugoslav Aničić

janicic@unionnikolatesla.edu.rs

Kosa Golić

kgolic@unionnikolatesla.edu.rs

Lejla Vujičić

lvujicic@unionnikolatesla.edu.rs

Ljiljana Nikolic Bujanovic

ljnikolicbujanovic@unionnikolatesla.edu.rs

Maja Izquierdo Todorović

mitodorovic@unionnikolatesla.edu.rs

Maja Vrbanac

mvrbanac@unionnikolatesla.edu.rs

Marina Bugarčić

mbugarcic@unionnikolatesla.edu.rs

Marina Ilić

milic@unionnikolatesla.edu.rs

Marina Milovanović

mmilovanovic@unionnikolatesla.edu.rs

Marta Brković

mbrkovic@unionnikolatesla.edu.rs

Milorad Komnenović

mkomnenovic@unionnikolatesla.edu.rs

Miloš Milovanović

milosmilovanovic@unionnikolatesla.edu.rs

Nataša Simić

nsimic@unionnikolatesla.edu.rs

Nebojša Lazetić

nlazetic@unionnikolatesla.edu.rs

Nebojša Zakić

nzakic@unionnikolatesla.edu.rs

Novica Staletović

nstaletovic@unionnikolatesla.edu.rs

Olja Krčadinac

okrcadinac@unionnikolatesla.edu.rs

Petronije Jevtić

pjevtic@unionnikolatesla.edu.rs

Predrag Milošević

pmilosevic@unionnikolatesla.edu.rs

Sanja Mrazovac Kurilić

smrazovac@unionnikolatesla.edu.rs

Slobodan Anđelković

s.andjelkovic@unionnikolatesla.edu.rs

Smiljana Kotur

skotur@unionnikolatesla.edu.rs

Sokol Sokolović

ssokolovic@unionnikolatesla.edu.rs

Srđan Perišić

s.perisic@unionnikolatesla.edu.rs

Suzana Koprivica

skoprivica@unionnikolatesla.edu.rs

Vesna Pajić

vpajic@unionnikolatesla.edu.rs

Vesna Petrović

vpetrovic@unionnikolatesla.edu.rs

Violeta Talović

v.talovic@unionnikolatesla.edu.rs

Vladanka Presburger

vpresburger@unionnikolatesla.edu.rs

Zoran Krsmanović

zkrsmanovic@unionnikolatesla.edu.rs

Zorica Milovanović Jeknić

zmilovanovic@unionnikolatesla.edu.rs

NOVOSTI NA UNIVERZITETU

31.12.2020

Univerzitet "UNION - Nikola Tesla" svim svojim studentima i zaposlenima želi srećnu Novu 2021. godinu i božićne praznike!..

DETALJNIJE

31.12.2020

ZBORNIK RADOVA UNIVERZITETA UNION - NIKOLA TESLASAVREMENI EKOLOŠKI, DRUŠTVENI, POLITIČKI i EKONOMSKI IZAZOVIZbornik..

DETALJNIJE

30.12.2020

Januarski ispitni rok počinje 18. januara 2021. godine, prijave ispita traju od 11. do 15. januara.Februarski ispitni rok počinje 01. februara 2021. godine, prijave ispita traju od 25. do 29. januara...

DETALJNIJE

23.12.2020

Univerzitet Union-Nikola Tesla je u periodu oktobar-novembar 2020.god učestvovao u kampanji detektovanja sadržaja štetnih gasova u atmosferi na prostoru Balkana "METHANE-To-Go-Europe", kao partner..

DETALJNIJE